TATİL KİLOLARINA LAZER LİPOLİZ İLE KALICI ÇÖZÜM

Lazer Lipo, Tatilin yarattığı mutlu atmosfer içinde alınan kiloları kışa girmeden vermek özellikle kadınların gündeminde birinci sıraya yerleşmektedir. İlk alınan karar genellikle “zayıflama”dır. Tatil sonrası fazla kilodan hızlı bir şekilde kurtulmak isteyen kadınlar, spor ve diyete karşı inatçı olan yağ hücrelerinden kurtulamamanın psikolojik rahatsızlığını ve stresini üzerinden atamamaktadırlar. 

Kendilerini iyi hissetme arayışına girmek ve diyet/spor gibi çabalarla kısa sürede istenilen sonucu alamamaktan şikâyetçi olan kadınlar için aslında çok hızlı, kalıcı ve etkili bir yöntem olan lazer lipoliz yüz güldüren sonuçlar vermektedir. 

Amaç, tatil sonrası Lazer Lipo ile vücut şekillendirme

Tatil kiloları genellikle basen, bel, kalça ve karın bölgesinde yoğunlaşmaktadır. İnatçı yağ hücrelerinden oluşur. Son derece dirençlidir. Cerrahi olmayan bir yöntem olan lazer lipoliz ile yani lazer ile yağ alma yöntemiyle kalıcı olarak inatçı yağlardan kurtulmak mümkündür. Alınan yağ hücreleri tekrar oluşmamaktadır. Bu yöntemle asıl amaç, vücudu fazla yağlardan arındırarak kişiyi estetik vücut ölçülerine kavuşturmaktır ki, bu konuda çok hızlı ve etkili sonuçlar vermektedir. 

Yağlara ve strese 1 saatte veda edin

Estetik cerrah tarafından uygulanan lazer lipoliz yöntemi, yüksek güçte lazer ışını verilerek yağ hücrelerinin zarlarının ve dolayısıyla hücrelerin parçalanıp sıvı haline getirilerek vücut tarafından emilip atılması esasına dayanmaktadır. Böylece fazla yağların dışarı alınmasına gerek kalmamaktadır. Mini kesilerden süper ince kanüller aracılığıyla gerçekleştirilir. Müdahale edilen bölgede tek seferde 3-4 litre yağın parçalanıp yok olması sağlanmaktadır. Operasyon 15 ila 60 dakikada sonuçlandırılmaktadır. Bu yöntemin en önemli özelliklerinden biri de yağlanmayla esneyen cildin operasyon sonrası kendini yeniden toparlamasına, gerginleşmesine yardımcı olmasıdır. Tatilde depolanan fazla yağların bu şekilde hızlıca yok edilmesi, bu kiloların yıprattığı psikolojinin de düzelmesini sağlamaktadır. 

2. günde işe dönüş

Hasta lazer lipoliz yönteminin uygulanmasından sonraki 2. günde işine dönebilmektedir. Doktor tavsiyelerine kesinlikle uyulması gerekmektedir. Aşırı dengesiz beslenmeden uzak durulmalı, düzenli spor yapmaya özen gösterilmelidir. 

Peki yağ alma yöntemlerinden lazer lipolizin yan etkileri var mıdır? Damarlara zarar verir mi? Bunun yanıtı “hayır”dır. Müdahale bölgesindeki sinirler ve damarlar kesinlikle zarar görmez. Ayrıca işlem için açılan kesi çok küçük olduğu için dikiş gerektirmez, dolayısıyla iz kalmaz. 

 

YASAL UYARI: Web sitemizde yer alan içerikler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır.