Vajina Estetiği İle Daraltma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Vajina EstetiğiVajina Estetiği bir çok kadını ilgilendiren ve gizlilik altında yapılması önemli olan bir ameliyattır. Vajina Daraltma ya da renk koyulaşması ile ilgili uygulamalar dışında idrar kaçırma gibi durumların da tedavisini içeren geniş bir konudur. Bu konuyla ilgili "Altın Bisturi" ödüllü Op. Dr. Bülent Cihantimur Estetik International çatısı altında tüm hastalarına kusursuz hizmet etmek için çalışmaktadır.

Vajina Estetiği Nedir?

Vajina Estetiği bayan hastaların doğum sonrası ya da ilerleyen yaşa bağlı veya daha bir çok değişkeni bünyesinde barındıran durumlar ile alakalı olarak talep ettikleri hassas bir operasyondur.

Vajina Daraltma Nasıl Yapılır?

Vajina Daraltma bir çok kadının şikayetçi olduğu cinsel hayatlarını da kötü yönde etkileyen bazen çocuk sahibi olduktan sonra bazen de yılların bir oyunu olarak maruz kaldıkları ve şikayetçi oldukları önemli bir konudur. Bu konu da "Altın Bisturi" ödülü almış kendi yöntemini geliştirmiş Op. Dr. Bülent Cihantimur hastaların tüm şikayetlerini gidermek için bir çok alternatif sunmaktadır.

Vajina Koyu Renk Kararma Giderilmesi Nasıl Geçer Tedavisi?

Günlük hayatta ped kullanımı ya da genetik sorunlar sebebi ile vajina da koyu renk kararma olabilir. Bu tür sorunlar kök hücre ve yağ transferi ile kolayca tedavi edilebilir. Bu tür sorunların sıkça yaşanması gelişen sağlık teknolojisi sayesinde kolayca giderilmektedir. Kökhücre damardan alınan kan ile 10 dk. içerisinde ayrıştırılarak kök hücre ve yağ ile karıştırılıp vajina ya uygulandığında pürüzsüz genç görünümlü canlı rengi ile sizi çok daha mutlu ve öz güvenli hissetmenizi sağlayacaktır.

Vajina Dudak Sarkması Tedavisi Estetiği

Bu durum hem estetik açıdan hem de örneğin çamaşıra sürterek tahriş olması ve acı vermesi gibi durumlardan ötürü bayanları zaman, zaman oldukça rahatsız edebilen bir durum olabilmektedir. Bu sorunları estetik olarak düzeltmek artık gelişen yeni yöntemlerle mümkün olabilmektedir. Lazer yardımıyla çok iyi sonuçlar alınmakta ve hastaların hem estetik hem de rahatlık açısından tatmin yaşaması sağlanmaktadır.

Vajina İdrar kaçırma ve Tedavisi

Bazen hapşırma ya da öksürme gibi olağan bir durum sonrası bile idrar kaçıma gibi durumlar söz konusu olabilmektedir ve bu tür durumlar oldukça rahatsız edici olabilir. İdrar torbası ve Vajinal Ön Duvarın birbirine yakın olması sebebiyle özellikle doğum sonrası sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu alanın kolajen yapısının yetersiz olması durumu kötüleştirmektedir. Cihantimur Yağ enjeksiyonu ile bu sorun çözülebilmektedir fakat çözülemeyecek durumlarda cerrahi yöntemler tercih edilebilinir.

Kaynak: http://www.estetikinternational.com.tr/vajina-estetigi 

YASAL UYARI: Web sitemizde yer alan içerikler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır.