Vajina Estetiği İstanbul Estetik International da Sizlerle

Vajina Estetiği konusunda bir çok soru alıyoruz biz de bu konu da bildiklerimizi sizin ile paylaşma ihtiyacı duyduk. Soruların çoğu Vajina Daraltma ameliyatı, Vajina Kararma ve Tedavisi ağırlıklı gelmekte biz de bu konunun ödüllü doktoru ve yöntemleri hakkında bir makale yazma gereği duyduk.

Vajina Estetiği altında yapılanlar Vajina Daraltma, Vajina Kararması Tedavisi ve Vajina Dudak Sarkması ile ilgili Medikal Estetik ve Estetik Cerrahi yöntemleri sıralanabilir.

Biz Kadınları oldukça rahatsız eden Vajina Dudak Sarkması İle Başlamak İstiyoruz

Kadınları iş hayatında ya da sosyal hayatlarında oldukça rahatsız eden bir durumdur Vajina Dudak Sarkması. İç çamaşıra sürtünmesi ve hastanın buna engel olmak için bir çok yöntem denemesi fakat tahriş olmasını engelleyememesi ile çekilen acı ve rahatsızlıkların artması istenmeyen bir durumdur. Artık çokta teferruat içermeyen basitçe LAZER ile müdahale edilerek bireyin bu rahatsız edici hatta acı verici durumdan kurtulması oldukça basittir. Korku duyulmasına gerek olmayan, uyuşukluk sağlandıktan sonra dakikalar içerisinde bu durumdan kurtulmanız sağlanmaktadır.

Bir diğer durum ise Vajina Kararması Hakkında

Yaşınıza da bağlı olarak vajina da pigment kaybı olabilmektedir. Pigment kaybı da vajina da kararmaya sebep olur. Yapılması gereken kaybolan pigmentleri geri kazanma yolunu seçmektir. Bu konu üzerinde ARGE çalışmaları yapan Op. Dr. Bülent Cihantimur hastanın vücudundan alınan yağ dokusu ile kök hücreye ulaşarak kişinin kendi kök hücreleri ile %100 doğal tedavi sürecini başlatabiliyor. Kişinin vajina bölgesindeki pigment kaybını gideren bu yöntem ile vajina eski sağlıklı görüntüsüne kavuşabilmektedir.

En çok merak edilen konulardan olan Vajina Daraltması ile ilgili olarakta şunlar söylenebilir

Vajina Darlatması bir çok kadının başlıca istekleri arasında olabiliyor. Özellikle doğum sonrası yırtılması gibi durumlar yaşanabiliyor ve vajinanın gevşemesi gibi durumlar söz konusu olabiliyor. Hastanın sağlığını etkilediği gibi cinsel yaşantısını da etkileyebiliyor. Bu sorunu çözmek için hastanın kendi yağ dokusu alınıyor ve vajina da uygun görülen alanlara enjekte ediliyor. Böylece vajina daha dolgun bir hal alıyor ve daralan vajina özellikle cinsel hayatınızı pozitif yönde etkiliyor.

Estetik International Kurucusu olan Op. Dr. Bülent Cihantimur Monaco da yapılan Dünya Estetik Cerrahlar Kongresinde Altın Bistoury ile ödüllendirilmiştir.

vajina estetiği

Op. Dr. Bülent Cihantimur'un Dünya Estetik Cerrahlar Kongresinde konuşma yapan tek Türk Doktordu ve Vajina Estetiği alanında yaptığı ARGE çalışmaları ile ilgili sunumundan sonra büyük alkış aldı ve ödüle layık görüldü.

Konu ile alakalı geniş bilgiye : http://www.vajinaestetigi.ist/istanbul-da-vajina-estetigi-merkezi-estetik-international/

Adresinden ulaşabilirsiniz hoşça kalın.

 

YASAL UYARI: Web sitemizde yer alan içerikler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır.